Objednávky pre rok 2022 sú už pozastavené. Tešíme sa na Vás opäť od 1.10.2023!

Pošta od Ježíška

Vykouzlete úsměv na tváři svým dětem a blízkým a darujte jim poštu od Ježíška.

Produkt tvoří: unikátní personalizovaná obálka, jedinečný personalizovaný dopis, seznam vánočních přání, certifikát pro poslušné dítě a 3 zázračné nálepky.

Můžete si vybrat naši šablonu textu (viz níže) nebo si napsat vlastní text dopisu.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
319 Kč 249 Kč 249 Kč od 249 Kč
Kategorie: Pošta

Zde naleznete 2 vzorové varianty textu, ze kterých si můžete vybrat. Můžete si však napsat i vlastní text a nahrát nám jej k objednávce.

 

Text dopisu (Typ dopisu: 1.):

Milý Adame,

zprávy o Tobě se donesly až ke mně do Betléma. Děláš radost nejen své rodině, která Tě má nadevše ráda, ale i mně. Jsem na Tebe velice pyšný.

Prozradím Ti tajemství! Rozhodl jsem se, že za Tvou poslušnost a vzorné chování Tě zařadím na můj Vánoční seznam, na který se dostanou ty nejlepší děti z celého světa. Posílám Ti proto  potvrzení s certifikátem a zázračné nálepky, které Ti přinesou štěstí.

Čas Vánoc přináší nejen vytoužené prázdniny, ale i klid a mnoho dárků. I tento rok přijedu za Tebou a odměním Tě za vzorné chování. A protože bych rád věděl, po čem toužíš, připravil jsem pro Tebe seznam přání. Potěší mě, když mi seznam přání napíšeš a necháš ho na okně, kde si ho najdu.

Zapamatuj si Adame, že za všechny tvé dobré skutky tě život odmění. Pomáhej druhým, protože každá malá pomoc obejde svět a vrátí se k Tobě jako obrovský dar. Mít dobré srdce znamená, že Tě mají všichni rádi. Věř mi, stojím při Tobě když máš radost, ale i tehdy, když pláčeš. Myslím na Tebe po celý rok. Za to, že jsi dobrým dítětem a stále se učíš novým věcem, si zasloužíš velkou odměnu.

Milý Adame, budu netrpělivě čekat na seznam přání a na Vánoce toužím vidět Tvůj šťastný úsměv.

 

S láskou,

Ježíšek

STÁHNOUT ŠABLONU DOPISU 1.

 

Text dopisu (Typ dopisu: 2.):

Ahoj Adame,

za chvíli končí rok a s ním přicházejí vytoužené Vánoce. I tento rok jsem vybral ty nejlepší děti z celého světa, které se dostaly na můj vánoční seznam a Ty patříš mezi ně. Děláš radost nejen své rodině, která Tě má nadevše ráda, ale i mně. Jsem na Tebe velice pyšný.

Těším se, že Tě mohu odměnit za tvé vzorné chování ještě před Vánocemi! Připravil jsem si pro Tebe certifikát a zázračné nálepky, které ti přinesou štěstí. Posílám Ti i seznam přání, protože bych rád věděl, co si tento rok přeješ pod stromeček. Potěší mě, když mi seznam přání napíšeš a necháš ho na okně, kde si ho najdu.

Je pro mě důležité, aby každé dítě vědělo, že je milované, a že si v životě zaslouží radost a spokojenost. Přeji si, aby se všechny děti uměly k sobě mile chovat a mohl jsem tak po celý rok sledovat vaše šťastné úsměvy.

Zapamatuj si Adame, vše dobré, co v životě uděláš, se k tobě zpětně vrátí.  Pomáhej svým blízkým, protože každý dobrý skutek obejde svět a vrátí se k Tobě jako obrovský dar.

Věř mi, stojím při Tobě když máš radost , ale i tehdy, když pláčeš. Myslím na Tebe po celý rok. Za to, že jsi dobrým dítětem a stále se učíš novým věcem, si zasloužíš velkou odměnu.

Budu netrpělivě čekat na seznam přání a na Vánoce toužím vidět Tvůj šťastný úsměv. 

 

S láskou,

Ježíšek

STÁHNOUT ŠABLONU DOPISU 2.

 

Zpět do obchodu