Děkujeme za vaše objednávky. Sezónu 2023 jsme ukončili. Těšíme se na vás opět za rok.

Pošta od Ježíška

Vykouzlete úsměv na tváři svým dětem a blízkým. Darujte jim dopis od Ježíška!

Produkt tvoří: unikátní personalizovaná obálka, jedinečný personalizovaný dopis, seznam vánočních přání, certifikát pro poslušné dítě a 3 zázračné nálepky.

Níže naleznete 3 vzorové varianty dopisu od Ježíška, ze kterých si můžete vybrat. Nebo si můžete napsat vlastní text.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
249 Kč 249 Kč 249 Kč 349 Kč od 249 Kč
Kategorie: Pošta

Zde naleznete 3 vzorové varianty textu, ze kterých si můžete vybrat. Můžete si však napsat i vlastní text a nahrát nám jej k objednávce.

 

Text dopisu od Ježíška (Typ dopisu: 1.):

Milý Adame,

zprávy o Tobě se donesly až ke mně do Betléma. Děláš radost nejen své rodině, která Tě má nadevše ráda, ale i mně. Jsem na Tebe velice pyšný.

Prozradím Ti tajemství! Rozhodl jsem se, že za Tvou poslušnost a vzorné chování Tě zařadím na můj Vánoční seznam, na který se dostanou ty nejlepší děti z celého světa. Posílám Ti proto  potvrzení s certifikátem a zázračné nálepky, které Ti přinesou štěstí.

Čas Vánoc přináší nejen vytoužené prázdniny, ale i klid a mnoho dárků. I tento rok přijedu za Tebou a odměním Tě za vzorné chování. A protože bych rád věděl, po čem toužíš, připravil jsem pro Tebe seznam přání. Potěší mě, když mi seznam přání napíšeš a necháš ho na okně, kde si ho najdu.

Zapamatuj si Adame, že za všechny tvé dobré skutky tě život odmění. Pomáhej druhým, protože každá malá pomoc obejde svět a vrátí se k Tobě jako obrovský dar. Mít dobré srdce znamená, že Tě mají všichni rádi. Věř mi, stojím při Tobě když máš radost, ale i tehdy, když pláčeš. Myslím na Tebe po celý rok. Za to, že jsi dobrým dítětem a stále se učíš novým věcem, si zasloužíš velkou odměnu.

Milý Adame, budu netrpělivě čekat na seznam přání a na Vánoce toužím vidět Tvůj šťastný úsměv.

 

S láskou,

Ježíšek

STÁHNOUT ŠABLONU DOPISU 1.

 

Text dopisu od Ježíška (Typ dopisu: 2.):

Ahoj Adame,

za chvíli končí rok a s ním přicházejí vytoužené Vánoce. I tento rok jsem vybral ty nejlepší děti z celého světa, které se dostaly na můj vánoční seznam a Ty patříš mezi ně. Děláš radost nejen své rodině, která Tě má nadevše ráda, ale i mně. Jsem na Tebe velice pyšný.

Těším se, že Tě mohu odměnit za tvé vzorné chování ještě před Vánocemi! Připravil jsem si pro Tebe certifikát a zázračné nálepky, které ti přinesou štěstí. Posílám Ti i seznam přání, protože bych rád věděl, co si tento rok přeješ pod stromeček. Potěší mě, když mi seznam přání napíšeš a necháš ho na okně, kde si ho najdu.

Je pro mě důležité, aby každé dítě vědělo, že je milované, a že si v životě zaslouží radost a spokojenost. Přeji si, aby se všechny děti uměly k sobě mile chovat a mohl jsem tak po celý rok sledovat vaše šťastné úsměvy.

Zapamatuj si Adame, vše dobré, co v životě uděláš, se k tobě zpětně vrátí.  Pomáhej svým blízkým, protože každý dobrý skutek obejde svět a vrátí se k Tobě jako obrovský dar.

Věř mi, stojím při Tobě když máš radost , ale i tehdy, když pláčeš. Myslím na Tebe po celý rok. Za to, že jsi dobrým dítětem a stále se učíš novým věcem, si zasloužíš velkou odměnu.

Budu netrpělivě čekat na seznam přání a na Vánoce toužím vidět Tvůj šťastný úsměv. 

 

S láskou,

Ježíšek

STÁHNOUT ŠABLONU DOPISU 2.

 

Text dopisu od Ježíška (Typ dopisu: 3.):

Adame, mé drahé dítě,

uplynul další rok a do mých uší se doneslo mnoho příběhů o dětech z celého světa, včetně příběhů o Tobě. Tvé dobré skutky rozjasňují srdce Tvých blízkých a přinášejí obrovskou radost i mně, až v dalekém Betlémě. Proto Ti s úsměvem na tváři a hrdostí v srdci píšu dopis i letos.

Mám pro Tebe radostnou zprávu! Tak jako každý rok, i letos jsem se rozhodl vybrat děti, které si za svou dobrosrdečnost a laskavost zaslouží být odměněny. A Ty mezi ně patříš.

Proto jsem zařadil Tvé jméno na můj Vánoční seznam 2023! Na znamení mé vděčnosti a obdivu Ti posílám certifikát, kouzelné nálepky a seznam přání, abych se dozvěděl, jaké sny a touhy se skrývají v Tvém srdíčku. Budu nesmírně šťastný, když mi svá přání napíšeš. Velmi mě zajímá, co si přeješ pod stromečkem letos najít.

V krásném předvánočním období, kdy svět oslavuje lásku a štědrost, nezapomeň ani na druhé. Zejména na ty, kteří jsou v nouzi a potřebují pomoc ostatních. Každý úsměv, každé dobré slovo a každý laskavý čin znamenají pro lidi mnoho a já Tě za ně odměním nekonečným štěstím v Tvém životě.

Adame, s velkou radostí očekávám Tvůj seznam přání a toužím vidět Tvůj radostný úsměv v den, kdy se svět zahalí do kouzelného času Vánoc. V tomto kouzelném čase si přeji, aby se Ti splnily všechny sny, aby Tvé srdce naplnila radost a Tvůj krásný úsměv rozdával teplo všem kolem.

 

S láskou,

Ježíšek

STÁHNOUT ŠABLONU DOPISU 3.

 

Zpět do obchodu